Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Echipamente laborator Hidraulica
- Număr anunț
- CN1080838
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- TRD SRL (CUI 27907347)
- Cod CPV
- 43328100-9 · Echipament hidraulic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 677.417,98 RON
- Valoare atribuită
- 676.500 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2025 07:53
- Anunț de atribuire
- CAN1157494
- Termen limită
- 10.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1244125
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet_sarcini_hidraulica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1244125.pdf
- Formular_Declaratie_privind_beneficiarii_reali (5).docx.p7s
- Formulare_hidraulica.docx.p7s
- Proiect_contract_Hidraulica.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRD SRL CUI RO27907347
Valoare atribuită
676.500 RON
din 677.417,98 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 917,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.