Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Furnizare, instalare, configurare și punere în funcțiune infrastructură suport IT si sistem informatic pentru digitalizarea activitatii unitatii, in cadrul proiectului: proiect PNRR Componenta 7 Transformare digitala I.3.3’’Investitii in sistemele informatice si in infrastructura digitala in cadrul unitatii sanitare Spitalul de Pneumoftiziologie Satu Mare”

Număr anunț
CN1080836
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.459.732 RON
Valoare atribuită
1.456.350 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
07.05.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1151794
Termen limită
10.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
292458-2025
Documentație de atribuire
DF1244141

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.459.732 RON Adjudecat: 1.456.350 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
7 Licenta si dezvoltare software medical (sunt incluse serviciile… 1.300.000 RON INFO WORLD 1.297.350 RON ↓0,2%
8 Software de radiologie (sunt incluse serviciile de instruire pe… 159.732 RON PIXELDATA S.R.L. 159.000 RON ↓0,5%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INFO WORLD SRL CUI RO 13373052
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432

Valoare atribuită

1.456.350 RON

din 1.459.732 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 3.382 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.