Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,8% sub estimat

Furnizarea, montaj, punere in functiune echipamente aferente sistemului de supraveghere video in cadrul proiectului intitulat „Dezvoltarea infrastructurii ITS/TIC în comuna Valea Seacă” județul Bacău

Număr anunț
CN1080834
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA SEACA (CONSILIUL LOCAL VALEA SEACA) (CUI 4277951)
Furnizor / câștigător
INOVA INTERNATIONAL SRL (CUI 17013137)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216.598,80 RON
Valoare atribuită
173.749,18 RON 19,8% sub estimat
Data publicării
07.05.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1151190
Termen limită
16.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
291934-2025
Documentație de atribuire
DF1244197

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DASITRADE SRL CUI RO 18802465

Valoare atribuită

173.749,18 RON

din 216.598,80 RON estimat 19,8%

Adjudecat la 80,2% din estimat · economie 42.849,62 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.