Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 34,8% sub estimat
Lucrări privind realizarea obiectivului de investiţii: „Reabilitare termica, energetica si modernizare Pavilion administrativ Detasament de Pompieri Roman” din cadrul Inspectoratului pentru Situații de Urgență „Petrodava” al județului Neamț”
- Număr anunț
- SCN1134205
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "PETRODAVA" AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613460)
- Furnizor / câștigător
- PRO INSTAL SRL (CUI 15543722)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.028.501,06 RON
- Valoare atribuită
- 3.927.982,10 RON 34,8% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2023 11:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1099474
- Termen limită
- 24.11.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1195443
Documente
Documentația de atribuire
- 00 CAIET-DE-SARCINI-EXECUTIE- PNRR DET ROMAN_final.doc
- Anexa 1 la CS - Lista principale documente ofertare.docx
- Anexa 2 la CS - Formulare.doc
- ARHITECTURA.rar
- AUTORIZATIE CONSTRUIRE PNRR DET ROMAN.pdf
- DEVIZE.rar
- FisaDate_DF1195443.pdf
- INSTALATII ELECTRICE.rar
- Instalatii sanitare si termice.rar
- Model Contract Lucrari PNRR Det Roman.doc
- RAPORT AUDIT Det Roman.pdf
- RAPORT EXPERTIZA A1 DET ROMAN.pdf
- REFERATE.rar
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRO INSTAL SRL CUI RO 15543722
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
PROPAS SRL CUI RO 18851158
Subcontractanți 4
ELEGREEN TECH S.R.L. CUI 38954182
PRISMA SERV COMPANY SRL CUI RO 13991843
STOCON SRL CUI 7211277
VIRTUAL BUSINESS SRL CUI RO 13863712
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
HIDROTERM SA CUI RO 5683613
Asociați 1
MOLDINSTAL COM SRL CUI RO19584555
Subcontractanți 1
BUILD INSTAL ELECTRIC SRL CUI RO 28386077
Valoare atribuită
3.927.982,10 RON
din 6.028.501,06 RON estimat
34,8%
Adjudecat la 65,2% din estimat · economie 2.100.518,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.