Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat

Servicii de proiectare faza PT + DE care include DTAC și verificările tehnice de calitate ale Proiectului tehnic(PT) și execuție lucrări de alimentare cu energie electrică a depoului pentru autobuze electrice situat în orașul Năsăud

Număr anunț
SCN1134202
Autoritate contractantă
ORASUL NASAUD (CUI 4347887)
Furnizor / câștigător
ELECTRO-URSA SERVCOM SRL (CUI 7782958)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270.039,16 RON
Valoare atribuită
267.119,76 RON 1,1% sub estimat
Data publicării
06.11.2023 10:16
Anunț de atribuire
SCNA1096694
Termen limită
21.11.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1195552

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

267.119,76 RON

din 270.039,16 RON estimat 1,1%

Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 2.919,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.