Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,6% sub estimat

Echipamente Laborator Calculatoare - Roboti

Număr anunț
CN1080912
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
GBC EXIM SRL (CUI 14916025)
Cod CPV
42997300-4 · Roboti industriali (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
317.784,86 RON
Valoare atribuită
252.268,90 RON 20,6% sub estimat
Data publicării
08.05.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1155913
Termen limită
11.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
298131-2025
Documentație de atribuire
DF1244266

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GBC EXIM SRL CUI RO 14916025
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
IRIS ROBOTICS SRL CUI RO37714467
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
INOVUM SRL CUI RO28310745

Valoare atribuită

252.268,90 RON

din 317.784,86 RON estimat 20,6%

Adjudecat la 79,4% din estimat · economie 65.515,96 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.