Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Achizitia de Platforma informatica a Registrului National de Endoprotezare – Solutie Software web-based” în cadrul proiectului „"Implementarea unei platforme informatice integrate pentru cresterea adresabilitatii si interoperabilitatii Spitalului Foisor

Număr anunț
CN1080909
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
ACCURATE BUSINESS SRL (CUI 19082630)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.747.171,25 RON
Valoare atribuită
1.730.000 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
08.05.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1150663
Termen limită
10.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
296111-2025
Documentație de atribuire
DF1244256

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
I.T. CONSULT 2002 SRL CUI RO 14793046

Valoare atribuită

1.730.000 RON

din 1.747.171,25 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 17.171,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.