Atribuită
Anunț de participare
Achiziție Buldoexcavator cu accesorii
- Număr anunț
- CN1080902
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588.000 RON
- Valoare atribuită
- 588.000 RON
- Data publicării
- 06.05.2025 15:52
- Anunț de atribuire
- CAN1150362
- Termen limită
- 16.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1244290
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_Achizitie Buldoexcavator cu accesorii.pdf.p7s
- Clauze contractuale_ Achizitie Buldoexcavator cu Accesorii.pdf.p7s
- FisaDate_DF1244290.pdf
- Modele formulare.docx
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL CUI RO 18378344
Valoare atribuită
588.000 RON
din 588.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro