Atribuită
Anunț de participare
Masina pentru marcaje rutiere
- Număr anunț
- CN1080893
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Furnizor / câștigător
- CRYSTAL TECHNOLOGIES SRL (CUI 21867669)
- Cod CPV
- 34922000-6 · Echipament pentru marcaj rutier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 974.789,91 RON
- Valoare atribuită
- 974.700 RON
- Data publicării
- 08.05.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1150650
- Termen limită
- 10.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 296324-2025
- Documentație de atribuire
- DF1244308
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la Caietul de Sarcini-semnat.docx.p7m
- Clauze contractuale-semnat.PDF.p7m
- FisaDate_DF1244308.pdf
- FORMULARE-semnat.PDF.p7m
- Strategie contractare-semnat.PDF.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRYSTAL TECHNOLOGIES SRL CUI 21867669
Valoare atribuită
974.700 RON
din 974.789,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro