Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,2% sub estimat
Autolaborator mobil destinate detectarii defectelor si probelor pe cablurile de energie MT si JT- Retele Electrice Romania S.A.
- Număr anunț
- CN1080942
- Autoritate contractantă
- RETELE ELECTRICE ROMANIA S.A. (CUI RO14507322)
- Furnizor / câștigător
- ARC BRASOV SRL (CUI 1112975)
- Cod CPV
- 38540000-2 · Masini si aparate de testare si masurare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.604.000 RON 13,2% sub estimat
- Data publicării
- 12.05.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1158152
- Termen limită
- 10.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 301333-2025
- Documentație de atribuire
- DF1244214
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ACCESOR SRL CUI RO 9090473
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975
Valoare atribuită
2.604.000 RON
din 3.000.000 RON estimat
13,2%
Adjudecat la 86,8% din estimat · economie 396.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.