În evaluare
Anunț de participare
Execuție de Lucrări Construcții în cadrul proiectului „Construire centru de psihiatrie pediatrică în incinta Spitalului Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia”
- Număr anunț
- CN1080920
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.000.231,88 RON
- Data publicării
- 08.05.2025 13:00
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 23.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 298022-2025
- Documentație de atribuire
- DF1244173
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
HYATT DEVELOPMENT 2011 SRL CUI 28953180
Asociați 1
TERMOMONT DOO BEOGRAD CUI 100290037
Subcontractanți 5
JET CONSTRUCT PIPE SRL CUI 28103111
MEDICAL GAZPLUS SRL CUI RO32666172
MHT EXPERIENCE SRL CUI RO30090250
SCHINDLER ROMANIA SRL CUI RO 11530967
STM SISTEMI TECNOLOGIE MEDICALI CUI 12100460158
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
AXA TRANS CONSTRUCT SRL CUI RO16511168
Asociați 1
DAS SRL CUI 1986070
Subcontractanți 6
CONRAD CONSINSTAL S.R.L. CUI 35958368
ECKON CEI SRL CUI RO 16412792
MEDICAL GAZPLUS SRL CUI RO32666172
MHT EXPERIENCE SRL CUI RO30090250
SCHINDLER ROMANIA SRL CUI RO 11530967
STM SISTEMI TECNOLOGIE MEDICALI CUI 12100460158
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ALA EXPERT CONSTRUCT SRL CUI RO30056330
Subcontractanți 5
GINICON SRL CUI RO 3865686
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO39292806
PREMIUM LIFT DISTRIBUTION S.R.L. CUI RO41880557
SOF INSTAL PROIECT SRL CUI 33942730
VIOCLAR IMPEX SRL CUI RO15363004
Valoare estimată
58.000.231,88 RON
Deschise acum pe acest cod
Peste 500 licitații deschise pe 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.