Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,8% sub estimat

Înlocuire SRM Măgurele București, PT TG_INV_10022 (1332/2019)

Număr anunț
CN1081030
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
Furnizor / câștigător
TOTALGAZ INDUSTRIE SRL (CUI 6658553)
Cod CPV
45231220-3 · Lucrari de constructii de gazoducte (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.886.369,19 RON
Valoare atribuită
43.452.000 RON 20,8% sub estimat
Data publicării
13.05.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1159230
Termen limită
01.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
306064-2025
Documentație de atribuire
DF1244485

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
YARALINE SRL CUI RO 25675534

Valoare atribuită

43.452.000 RON

din 54.886.369,19 RON estimat 20,8%

Adjudecat la 79,2% din estimat · economie 11.434.369,19 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.