Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,8% sub estimat

MATERIALE SANITARE- CATETERE / 4 LOTURI / ACORD-CADRU 36 LUNI

Număr anunț
CN1081022
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.528.163,72 RON
Valoare atribuită
7.439.432,83 RON 12,8% sub estimat
Data publicării
13.05.2025 13:02
Anunț de atribuire
CAN1158965
Termen limită
19.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
307384-2025
Documentație de atribuire
DF1244418

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 8.528.163,72 RON Adjudecat: 7.439.432,83 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pachet Abord Venos Central 3.620.367,72 RON B.BRAUN MEDICAL 3.160.018,83 RON ↓12,7%
2 Pachet Abord Venos Periferic Adulti 4.754.376 RON NOVITRADE,B.BRAUN MEDICAL 4.131.720 RON ↓13,1%
3 Pachet Abord Venos Periferic Nou Nascuti 53.820 RON NOVITRADE 147.694 RON
4 Pachet Cateter Venos Periferic cu Sistem Inchis 99.600 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVITRADE SRL CUI RO 15011423
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ALPHA MEDICAL SRL CUI RO 13878004
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

7.439.432,83 RON

din 8.528.163,72 RON estimat 12,8%

Adjudecat la 87,2% din estimat · economie 1.088.730,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.