Atribuită
Anunț de participare
Delegarea gestiunii serviciului de transport public local de persoane, prin curse regulate, în municipiul Moinești
- Număr anunț
- CN1081015
- Autoritate contractantă
- Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
- Furnizor / câștigător
- TAVIS TEX SRL (CUI 21995544)
- Cod CPV
- 60112000-6 · Servicii de transport rutier public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.449.393 RON
- Valoare atribuită
- 7.449.053,25 RON
- Data publicării
- 13.05.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1151803
- Termen limită
- 30.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 301501-2025
- Documentație de atribuire
- DF1244363
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7m
- contract de delegare a gestiunii.pdf.p7m
- FisaDate_DF1244363.pdf
- Formulare.docx.p7m
- HCL.pdf.p7m
- programul de transport.pdf.p7m
- regulamentul serviciului de transport.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TAVIS TEX SRL CUI 21995544
Terți susținători 1
TRANSMAR SRL CUI 14116383
Valoare atribuită
7.449.053,25 RON
din 7.449.393 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro