Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 55,9% sub estimat
Servicii de telefonie mobila
- Număr anunț
- SCN1134413
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92.121 RON
- Valoare atribuită
- 40.593,96 RON 55,9% sub estimat
- Data publicării
- 09.11.2023 10:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1096696
- Termen limită
- 20.11.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1195887
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RCS & RDS S.A. CUI 5888716
Valoare atribuită
40.593,96 RON
din 92.121 RON estimat
55,9%
Adjudecat la 44,1% din estimat · economie 51.527,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.