Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 76,6% sub estimat

Echipamente laborator calculatoare - Hardware

Număr anunț
CN1081005
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
GBC EXIM SRL (CUI 14916025)
Cod CPV
42997300-4 · Roboti industriali (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
536.250,07 RON
Valoare atribuită
125.612,20 RON 76,6% sub estimat
Data publicării
13.05.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1153991
Termen limită
16.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
302796-2025
Documentație de atribuire
DF1244508

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (7)

Estimat: 536.250,07 RON Adjudecat: 125.612,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Osciloscop digital 98.252 RON Anulat
2 Robot programabil 125.613,40 RON GBC EXIM 125.612,20 RON
3 Sistem firewall de generatie urmatoare (engleza: Next Generatio… 71.278,98 RON Anulat
4 Sistem de dezvoltare de aplicatii hardware FPGA 112.142,71 RON Anulat
5 Robot industrial colaborativ cu 6 axe 88.536,12 RON Anulat
6 Drona profesionala 29.294,10 RON Anulat
7 Imprimanta 3D 11.132,76 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GBC EXIM SRL CUI RO 14916025
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
FORMWERK SRL CUI RO32988372
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

125.612,20 RON

din 536.250,07 RON estimat 76,6%

Adjudecat la 23,4% din estimat · economie 410.637,87 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.