Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru de furnizare Clustere multi-nod de înaltă disponibilitate destinate optimizate infrastructurii de rețea
- Număr anunț
- CN1081079
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- LOGIC COMPUTER SRL (CUI 8807295)
- Cod CPV
- 48626000-2 · Pachete software pentru grupuri de calculatoare (cluster) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.921.778,40 RON
- Valoare atribuită
- 39.296.000 RON
- Data publicării
- 13.05.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1155128
- Termen limită
- 16.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 302107-2025
- Documentație de atribuire
- DF1244829
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr.1 la caietul de sarcini - REVIZUITA-signed.pdf
- FisaDate_DF1244829.pdf
- Sectiunea II_Caiet de sarcini_Clustere multi-nod - REVIZUIT.doc.p7s
- Sectiunea III_Model AC si CS_Clustere multi-nod - REVIZUIT.doc.p7s
- Sectiunea IV - Modele formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRIME SOLUTIONS SRL CUI RO 18238979
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Valoare atribuită
39.296.000 RON
din 25.921.778,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro