Atribuită Anunț de participare

ACHIZITIE REACTIVI COMPATIBILI SAU ECHIVALENT CU ANALIZORUL COBAS PRO

Număr anunț
CN1081073
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.056.605,29 RON
Valoare atribuită
2.056.605,29 RON
Data publicării
13.05.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1150041
Termen limită
16.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
307223-2025
Documentație de atribuire
DF1244580

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047

Valoare atribuită

2.056.605,29 RON

din 2.056.605,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.