Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

Achizitia de Servicii de Asigurare facultativa a autovehiculelor (CASCO)

Număr anunț
CN1081056
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV (CUI 26361041)
Furnizor / câștigător
UNIQA ASIGURARI SA (CUI 1813613)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.536.800 RON
Valoare atribuită
3.359.961,36 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
13.05.2025 13:02
Anunț de atribuire
CAN1153126
Termen limită
13.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
305525-2025
Documentație de atribuire
DF1244575

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.359.961,36 RON

din 3.536.800 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 176.838,64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.