Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achiziționarea dotărilor în cadrul obiectivului de investiții „Îmbunătățirea calității vieții populației din Orașul Sărmașu prin construirea și dotarea Creșei nr. 1 Sărmașu și modernizarea spațiului public adiacent, Obiectiv A: Reabilitare și extindere imobil existent, înființare și dotarea Creșei nr. 1 Sărmașu”.
- Număr anunț
- SCN1134489
- Autoritate contractantă
- ORAS SARMASU (CUI 6405259)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 39500000-7 · Articole textile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.120 RON
- Valoare atribuită
- 23.100 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.11.2023 11:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1096645
- Termen limită
- 23.11.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1195830
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Valoare atribuită
23.100 RON
din 23.120 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.