Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,1% sub estimat
Achizitie SERVER 1U,8C,128GB
- Număr anunț
- SCN1134467
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE STIINTE SPATIALE-FILIALA INFLPR (CUI RO28521106)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
- Cod CPV
- 48822000-6 · Servere pentru calculatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.836 RON
- Valoare atribuită
- 27.980 RON 12,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.11.2023 09:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1096412
- Termen limită
- 21.11.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1196031
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MASTERY ELECTRONICS SRL CUI RO 3323561
Valoare atribuită
27.980 RON
din 31.836 RON estimat
12,1%
Adjudecat la 87,9% din estimat · economie 3.856 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.