Atribuită Anunț de participare

Contract furnizare Sistem Spectrometru de masă cuplat cu lichid cromatograf (LC-MS/MS)

Număr anunț
CN1081150
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
Cod CPV
38433100-0 · Spectrometre de masa (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260.500 RON
Valoare atribuită
1.260.500 RON
Data publicării
14.05.2025 13:01
Anunț de atribuire
CAN1154410
Termen limită
19.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
310018-2025
Documentație de atribuire
DF1244775

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.260.500 RON

din 1.260.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.