Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,6% sub estimat

Lot 1 - Cablu JT+MT

Număr anunț
RFD000927
Autoritate contractantă
DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
Furnizor / câștigător
PRYSMIAN CABLURI ŞI SISTEME SA (CUI 1520931)
Cod CPV
31300000-9 · Sarma si cabluri izolate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.491.000 RON
Valoare atribuită
9.814.484 RON 14,6% sub estimat
Data publicării
13.11.2023 15:45
Anunț de atribuire
RFDA001171
Termen limită
23.11.2023 15:00

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
IPROEB SA CUI RO 566930

Valoare atribuită

9.814.484 RON

din 11.491.000 RON estimat 14,6%

Adjudecat la 85,4% din estimat · economie 1.676.516 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.