Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 46,2% sub estimat
Achiziție în sistem centralizat de produse de curățenie și menaj
- Număr anunț
- CN1081115
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL PENTRU ACHIZITII CENTRALIZATE (CUI 39983313)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.120.032,65 RON
- Valoare atribuită
- 42.023.930 RON 46,2% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1155445
- Termen limită
- 17.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 311098-2025
- Documentație de atribuire
- DF1244940
Documente
Documentația de atribuire
- Acord-cadru centralizat s.pdf
- Anexa1 - Lista de produse.s.pdf
- Anexa2 - Lista Utiliz.p.s.pdf
- Anexa2 - Lista Utiliz.s.s..pdf
- Anexa3 -Lista cantitati.s.pdf
- Anexa 4 laCS.S.pdf
- CAIET DE SARCINI.s.pdf
- Contract Subsecvent s.pdf
- FisaDate_DF1244940.pdf
- Formulare.s.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti s.pdf
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. CUI RO 6562512
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIDE GRUP SRL CUI RO 15216895
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AUSTRAL TRADE SRL CUI RO3738836
Valoare atribuită
42.023.930 RON
din 78.120.032,65 RON estimat
46,2%
Adjudecat la 53,8% din estimat · economie 36.096.102,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.