Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,3% sub estimat
FURNIZAREA DE ECHIPAMENTE DIGITALE, PNRR Componenta C15: Educație, din cadrul proiectului ” Dotarea și digitalizarea unităților de învățământ preuniversitar din municipiul Alba Iulia și a unităților conexe - EDU-DOTARE ALBA IULIA”
- Număr anunț
- CN1081219
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALBA IULIA (CUI 4562923)
- Furnizor / câștigător
- DIGITALITY SMART CREATIVE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 45671871)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.115.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.622.862 RON 23,3% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2025 13:02
- Anunț de atribuire
- CAN1163206
- Termen limită
- 23.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 312542-2025
- Documentație de atribuire
- DF1244871
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1244871.pdf
- instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- model de contract.pdf.p7s
- Modele de formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 2.115.700 RON Adjudecat: 1.622.862 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente digitale periferice și licențe | 1.971.400 RON | DIGITALITY SMART CREATIVE SOLUTIONS S.R.L. | 1.622.862 RON ↓17,7% |
| 2 | Stație de încărcare pentru echipamente digitale | 144.300 RON | — |
Participanți · 14 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIGITALITY SMART CREATIVE SOLUTIONS S.R.L. CUI 45671871
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INFOGRUP SRL CUI RO 8266084
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LAPTOP AID SRL CUI RO27443484
Valoare atribuită
1.622.862 RON
din 2.115.700 RON estimat
23,3%
Adjudecat la 76,7% din estimat · economie 492.838 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.