Atribuită Anunț de participare

Sisteme de Caracterizare Surse - Dispozitiv pentru caracterizare surse de stocare energie electrică

Număr anunț
CN1081203
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
MECRO SYSTEM SRL (CUI 431712)
Cod CPV
38500000-0 · Aparate de control si de testare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428.400,23 RON
Valoare atribuită
428.400 RON
Data publicării
15.05.2025 13:02
Anunț de atribuire
CAN1156922
Termen limită
18.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
313729-2025
Documentație de atribuire
DF1244891

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MECRO SYSTEM SRL CUI RO 431712

Valoare atribuită

428.400 RON

din 428.400,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.