Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat

Dotarea cu echipamente IT a unităților de învățământ din Municipiul Roșiori de Vede în cadrul proiectului PNRR ”Dotarea unităților de învățământ din Municipiul Roșiori de Vede cu echipamente IT, mobilier si materiale didactice”

Număr anunț
CN1061782
Autoritate contractantă
Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
Furnizor / câștigător
SOFTTEHNICA SRL (CUI 16819215)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.061.396 RON
Valoare atribuită
3.809.932 RON 6,2% sub estimat
Data publicării
15.11.2023 21:00
Anunț de atribuire
CAN1121630
Termen limită
20.12.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 222-696700
Documentație de atribuire
DF1196307

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOFTTEHNICA SRL CUI RO 16819215

Valoare atribuită

3.809.932 RON

din 4.061.396 RON estimat 6,2%

Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 251.464 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.