Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,5% sub estimat

Acord-Cadru- Servicii de cosit mecanic pe loturi

Număr anunț
CN1081295
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BACAU (CUI 4278337)
Furnizor / câștigător
MILENNIUM SRL (CUI 10270095)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.120.000 RON
Valoare atribuită
11.222.340 RON 14,5% sub estimat
Data publicării
20.05.2025 13:41
Anunț de atribuire
CAN1152514
Termen limită
16.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
319235-2025
Documentație de atribuire
DF1245137

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 11.222.340 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 610000 mp MT GREENPRO 2 contracte 4.009.540 RON
MT GREENPRO · contract 170948 · 12.08.2025 3.782.000 RON
MT GREENPRO · contract 148106/1097 · 22.05.2026 227.540 RON
2 Lot II- 550.000 mp MILENNIUM S.R.L. 2 contracte 3.869.440 RON
MILENNIUM S.R.L. · contract 170976 · 12.08.2025 3.520.000 RON
MILENNIUM S.R.L. · contract 148107/1098 · 19.05.2026 349.440 RON
3 Lot III- 480.000 mp MILENNIUM S.R.L. 2 contracte 3.343.360 RON
MILENNIUM S.R.L. · contract 170985 · 12.08.2025 3.072.000 RON
MILENNIUM S.R.L. · contract 148109/1099 · 19.05.2026 271.360 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MT GREENPRO SRL CUI RO30658874
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MILENNIUM SRL CUI RO 10270095
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

11.222.340 RON

din 13.120.000 RON estimat 14,5%

Adjudecat la 85,5% din estimat · economie 1.897.660 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.