Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat

FURNIZARE ECHIPAMENTE MEDICALE

Număr anunț
CN1081292
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
Furnizor / câștigător
UNIVERSAL MEDICAL SRL (CUI 23125160)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.144.551,50 RON
Valoare atribuită
6.565.600 RON 8,1% sub estimat
Data publicării
20.05.2025 13:41
Anunț de atribuire
CAN1152545
Termen limită
19.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
321770-2025
Documentație de atribuire
DF1245190

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 7.144.551,50 RON Adjudecat: 6.565.600 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente medicale cardiologie 2.172.000 RON UNIVERSAL MEDICAL S.R.L. 4.782.000 RON
2 Echipamente medicale recuperare medicala 2.626.105 RON
3 Echipamente medicale sterilizare 2.346.446,50 RON SC IMBIOMED CONSULTING S.R.L 1.783.600 RON ↓24,0%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIVERSAL MEDICAL SRL CUI RO 23125160
Subcontractanți 1
MEGATEHNIC SRL CUI 12531723
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101

Valoare atribuită

6.565.600 RON

din 7.144.551,50 RON estimat 8,1%

Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 578.951,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.