Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Furnizarea cantității de 13.864,00 MWh gaze naturale la 19 locuri de consum ale Universităţii de Medicină şi Farmacie „Grigore T. Popa” din Iaşi, pentru o perioadă de 12 luni, începând cu data de 01.08.2025.

Număr anunț
CN1081279
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
GAZ EST SA (CUI 14679859)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.436.480 RON
Valoare atribuită
4.422.687,29 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
16.05.2025 13:01
Anunț de atribuire
CAN1151674
Termen limită
16.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
316282-2025
Documentație de atribuire
DF1244997

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GAZ EST SA CUI RO14679859

Valoare atribuită

4.422.687,29 RON

din 4.436.480 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 13.792,71 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.