Atribuită
Anunț de participare
ACHIZIȚIE UTILAJ MULTIFUNCTIONAL CU REMORCA SI ACCESORII PRIN LEASING FINANCIAR, DE CATRE COMUNA VALEA DRAGULUI, JUDETUL GIURGIU
- Număr anunț
- CN1081271
- Autoritate contractantă
- Comuna Valea Dragului (Primaria Valea Dragului) (CUI 5026699)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.594.873,99 RON
- Valoare atribuită
- 1.594.330,95 RON
- Data publicării
- 16.05.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1151816
- Termen limită
- 23.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 315398-2025
- Documentație de atribuire
- DF1244999
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf
- clauze contractuale.pdf
- FisaDate_DF1244999.pdf
- Formulare-si-modele-documente.pdf
- Formular-propunere-tehnica.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Asociați 1
MOTORACTIVE IFN SA CUI RO10180820
Subcontractanți 1
Valoare atribuită
1.594.330,95 RON
din 1.594.873,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro