Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,8% sub estimat
Achiziţionarea de monitoare pentru Serviciul Monitorizare Proiecte, din bugetul de AT aferent Programului Interreg IPA Romania-Serbia 2021-2027
- Număr anunț
- CN1081243
- Autoritate contractantă
- Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.223,44 RON
- Valoare atribuită
- 26.960 RON 10,8% sub estimat
- Data publicării
- 16.05.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1153452
- Termen limită
- 19.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 317736-2025
- Documentație de atribuire
- DF1245088
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Serbia_semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1245088.pdf
- Formulare Serbia_semnat.docx.p7s
- Model contract Serbia_semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LEX NEST CONSULTING S.R.L. CUI 50718024
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HA & SZ S.R.L. CUI 51411922
Valoare atribuită
26.960 RON
din 30.223,44 RON estimat
10,8%
Adjudecat la 89,2% din estimat · economie 3.263,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.