Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,4% sub estimat

Echipament format din 2 lanțuri video (camere video) pentru Studioul Teritorial Craiova

Număr anunț
CN1081363
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
Furnizor / câștigător
CENTRON SRL (CUI 16189764)
Cod CPV
32240000-7 · Camere de televiziune (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302.521,01 RON
Valoare atribuită
267.990 RON 11,4% sub estimat
Data publicării
19.05.2025 15:08
Anunț de atribuire
CAN1151526
Termen limită
23.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1245450

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CENTRON SRL CUI 16189764
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
O-VIDEO SRL CUI RO 6621740

Valoare atribuită

267.990 RON

din 302.521,01 RON estimat 11,4%

Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 34.531,01 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.