Atribuită Anunț de participare

Servicii sociale cu cazare pe perioadă determinată, organizate ca centre în regim de urgență pentru protecția victimelor violenței domestice din judeţul Mureş

Număr anunț
CN1061803
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
Institutul Est European de Sanatate a Reproducerii (CUI 9028390)
Cod CPV
85310000-5 · Servicii de asistenta sociala (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.365.120 RON
Valoare atribuită
2.849.281,27 RON
Data publicării
16.11.2023 11:01
Anunț de atribuire
CAN1120622
Termen limită
15.12.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 222-696731
Documentație de atribuire
DF1196240

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

2.849.281,27 RON

din 1.365.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.