Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,7% sub estimat

SERVICII de asigurare personal calificat pentru completarea echipelor de lucru mentenanta si exploatare instalatii energetice din SE Craiova SA, Cod CPV 79620000-6

Număr anunț
CN1081400
Autoritate contractantă
Societatea Electrocentrale Craiova SA (CUI RO46943133)
Furnizor / câștigător
MINPREST SERV SA (CUI 14814483)
Cod CPV
79620000-6 · Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.217.966,40 RON
Valoare atribuită
2.136.846,40 RON 3,7% sub estimat
Data publicării
21.05.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1150712
Termen limită
23.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
326022-2025
Documentație de atribuire
DF1245438

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MINPREST SERV SA CUI 14814483

Valoare atribuită

2.136.846,40 RON

din 2.217.966,40 RON estimat 3,7%

Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 81.120 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.