Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Dotarea cu echipamente medicale a ambulatoriului integrat al SCJU Craiova
- Număr anunț
- CN1081374
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650.979,91 RON
- Valoare atribuită
- 648.560 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1152110
- Termen limită
- 23.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 329025-2025
- Documentație de atribuire
- DF1245486
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.doc.p7s
- Criteriu de atribuire.doc.p7s
- FisaDate_DF1245486.pdf
- formulare .doc.p7s
- Model clauze contractuale - echipamente medicale.docx.p7s
- PROPUNERE FINANCIARA.xls.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 650.979,91 RON Adjudecat: 648.560 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem videoproctoscopie si ligaturare hemoroizi | 636.533 RON | KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA | 634.120 RON ↓0,4% |
| 2 | Aspirator de fum | 14.446,91 RON | PRIMERA MED TECHNOLOGY | 14.440 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIMERA MED TECHNOLOGY SRL CUI 18858660
Valoare atribuită
648.560 RON
din 650.979,91 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 2.419,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.