Atribuită Cumpărare directă

Reparatie sistem supraveghere video teren sport și primărie

Număr anunț
DA35833926
Autoritate contractantă
COMUNA GHERAESTI (CUI 2613729)
Furnizor / câștigător
Diac D. Marius Gabriel (CUI 31964634)
Cod CPV
50343000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.967,23 RON
Data publicării
29.05.2024 13:51
Data finalizării
03.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.967,23 RON