Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,7% sub estimat
Achizitie de servicii de „Elaborarea Planului de Amenajare a Teritoriului Județean (P.A.T.J.) Argeș”
- Număr anunț
- CN1061907
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI" Cluj-Napoca (CUI 4305849)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.250.000 RON 10,7% sub estimat
- Data publicării
- 18.11.2023 19:01
- Anunț de atribuire
- CAN1128919
- Termen limită
- 21.12.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 224-706121
- Documentație de atribuire
- DF1196623
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1196623.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- Informatii pentru ofertanti.pdf.p7s
- Informatii privind detalierea factorilor de evaluare.pdf.p7s
- model contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI" Cluj-Napoca CUI 4305849
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CIVITTA STRATEGY & CONSULTING S.A. CUI RO 19861729
Asociați 1
LOGIC PLAN SRL CUI 37883598
Valoare atribuită
1.250.000 RON
din 1.400.000 RON estimat
10,7%
Adjudecat la 89,3% din estimat · economie 150.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.