Atribuită Anunț de participare

SERVICII DE IMPRIMARE ÎN SISTEM CLICK PENTRU SISTEMUL DE EMITERE A PAȘAPOARTELOR ELECTRONICE ROMÂNEȘTI

Număr anunț
CN1061891
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.531.200 RON
Valoare atribuită
5.601.912 RON
Data publicării
18.11.2023 15:00
Anunț de atribuire
CAN1120449
Termen limită
09.01.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 224-706517
Documentație de atribuire
DF1196453

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

5.601.912 RON

din 4.531.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.