Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,8% sub estimat
Ventilator Mecanic de inalta performanta Terapie Intensivă si Sistem de Monitorizare functii vitale Terapie Intensivă
- Număr anunț
- CN1081504
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 33195110-7 · Monitoare respiratorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.797.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.730.000 RON 3,8% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1151074
- Termen limită
- 25.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 334085-2025
- Documentație de atribuire
- DF1245652
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini ventilatoare si monitoare .doc.p7s
- FisaDate_DF1245652.pdf
- formulare.doc.p7s
- Propunere financiara.xls.p7s
- Propunere tehnica.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.797.700 RON Adjudecat: 1.730.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ventilator Mecanic de inalta performanta Terapie Intensivă | 606.000 RON | DRAEGER ROMANIA | 1.730.000 RON |
| 2 | Sistem de Monitorizare functii vitale Terapie Intensivă | 1.191.700 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAEGER ROMANIA S.R.L. CUI RO 2836925
Valoare atribuită
1.730.000 RON
din 1.797.700 RON estimat
3,8%
Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 67.700 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.