Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,1% sub estimat
Activități de întreținere și amenajare a spațiilor verzi situate pe raza administrativ teritorială a Orașului Pantelimon, Judetul Ilfov
- Număr anunț
- CN1081472
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ORASULUI PANTELIMON (CUI 4420759)
- Furnizor / câștigător
- DAV GARDEN & SERVICE SRL (CUI 28167751)
- Cod CPV
- 77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.717.206 RON
- Valoare atribuită
- 5.769.478,60 RON 14,1% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1159406
- Termen limită
- 25.09.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 334731-2025
- Documentație de atribuire
- DF1245650
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1- Caiet sarcini.pdf.p7s
- Anexa 2-Caiet de sarcini pdf.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1245650.pdf
- Formulare_Spatii_verzi_Patelimon.doc.p7s
- Model_acord_cadru_spatii_verzi_Pantelimon-Bun.pdf.p7s
- Model_contract_Spatii_verzi_Pantelimon.- bun .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAV GARDEN & SERVICE SRL CUI RO 28167751
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PEISAGISTICA SHRI GARDEN S.R.L. CUI 39805618
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ACG CONSTRUCTION & PROJECTS S.R.L. CUI RO17351537
Asociați 1
SILVA GROUP LOGISTICS DIVISION SRL CUI RO27794728
Valoare atribuită
5.769.478,60 RON
din 6.717.206 RON estimat
14,1%
Adjudecat la 85,9% din estimat · economie 947.727,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.