Anulată
Anunț de participare
FURNIZARE VEHICULE INTRETINERE RUTIERA
- Număr anunț
- CN1081450
- Autoritate contractantă
- SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
- Cod CPV
- 34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600.000 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 22.05.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1151785
- Termen limită
- 23.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 330766-2025
- Documentație de atribuire
- DF1245575
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 1.600.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FURNIZARE AUTOMATURATOARE | 900.000 RON | Anulat | — |
| 2 | FURNIZARE UTILAJ MULTIFUNCTIONAL | 700.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL CUI RO 18378344
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.