Atribuită
Anunț de participare
Acord Cadru de furnizare reactivi pentru analizoarele din dotarea sectiilor Spitalului Judetean de Urgenta si UPU
- Număr anunț
- CN1061952
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- ANA CONCEPT SRL (CUI 36232117)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 398.400 RON
- Valoare atribuită
- 597.600 RON
- Data publicării
- 20.11.2023 08:01
- Anunț de atribuire
- CAN1120539
- Termen limită
- 21.12.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1196660
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 597.600 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kit reactivi de 50 teste pentru analizorul de electroliti ARKRA… | — | ANA CONCEPT 2 contracte | 597.600 RON |
| ANA CONCEPT · contract 53 · 03.01.2024 | 398.400 RON | |||
| ANA CONCEPT · contract 1 · 03.01.2024 | 199.200 RON | |||
| 2 | Kit reactivi de 200 teste al analizorului de gaze, ioni, electr… | — | — | |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANA CONCEPT SRL CUI RO36232117
Valoare atribuită
597.600 RON
din 398.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro