Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat

Achiziție Licențe de tip Office LTSC- Etapa I PNRR 2

Număr anunț
CN1081570
Autoritate contractantă
DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
Furnizor / câștigător
CRAYON SOFTWARE EXPERTS ROMANIA S.R.L. (CUI 41889483)
Cod CPV
48315000-9 · Pachete software pentru tehnoredactare computerizata (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.800 RON
Valoare atribuită
96.189,60 RON 4,6% sub estimat
Data publicării
26.05.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1153098
Termen limită
27.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
339276-2025
Documentație de atribuire
DF1245944

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

96.189,60 RON

din 100.800 RON estimat 4,6%

Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 4.610,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.