Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat

Achizitie dotari II- in cadrul proiectului „Modernizarea infrastructurii destinată microbiologiei din cadrul laboratorului de analize medicale a Spitalului de Pneumoftiziologie Aiud-SMIS 327701

Număr anunț
CN1081567
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
Furnizor / câștigător
NITECH SRL (CUI 13890865)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222.240,47 RON
Valoare atribuită
213.214 RON 4,1% sub estimat
Data publicării
23.05.2025 11:22
Anunț de atribuire
CAN1155452
Termen limită
30.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1245727

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (7)

Estimat: 222.240,47 RON Adjudecat: 213.214 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Incubator cu temperatura reglabila 9.430,15 RON
2 Instalatie de apa purificata 36.893,99 RON
3 Centrifuga cu protectie de vapori 30.100 RON A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. 29.735 RON ↓1,2%
4 Microscop 90.446,12 RON Elta 90 Medical Research SRL 83.649 RON ↓7,5%
5 Frigider de laborator 15.193,03 RON
6 Ultracongelator 29.985 RON
7 Congelator de laborator securizat 10.192,18 RON NITECH 99.830 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Subcontractanți 1
LABSERVICE SRL CUI RO 14607410
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

213.214 RON

din 222.240,47 RON estimat 4,1%

Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 9.026,47 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.