Atribuită
Anunț de participare
Furnizare echipamente medicale în cadrul proiectului ,,Dezvoltarea infrastructurii medicale ambulatorie în Spitalul Clinic de Psihiatrie Profesor Doctor Alexandru Obregia"
- Număr anunț
- CN1081469
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 469.801,26 RON
- Valoare atribuită
- 469.751,26 RON
- Data publicării
- 21.05.2025 15:33
- Anunț de atribuire
- CAN1153554
- Termen limită
- 01.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1245676
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 1 - Specificatii tehnice.pdf.p7s
- ANEXA 2 Factori Evaluare.pdf.p7s
- ANEXA 3 - Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - Amb. Obregia.pdf.p7s
- FisaDate_DF1245676.pdf
- Sectiunea-III-Model-Contract-achizitie.docx.p7s
- Sectiunea-VI.1- Anexa Formular oferta.xlsx.p7s
- Sectiunea-VI.2-Formular-propunere-tehnica (1).docx.p7s
- Sectiunea-VI-Formulare-si-modele-documente (1).docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 469.801,26 RON Adjudecat: 469.751,26 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UNIT ORL | 431.051,26 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. | 431.051,26 RON |
| 2 | CAMERĂ RETINIANĂ DIGITALĂ PORTABILĂ | 38.750 RON | OPTIMED | 38.700 RON ↓0,1% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OPTIMED SRL CUI RO 1104239
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CATTUS SRL CUI RO 14544908
Valoare atribuită
469.751,26 RON
din 469.801,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro