În evaluare Anunț de participare

Acord cadru furnizare oxigen medicinal lichefiat, si butelii de oxigen pe o perioada de 36 luni_OXI1

Număr anunț
CN1081555
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Cod CPV
24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În evaluare
Termenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.715.400 RON
Data publicării
26.05.2025 13:00
Termen limită
03.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
338160-2025
Documentație de atribuire
DF1245812

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Subcontractanți 3
CARASCO IMPEX SRL CUI RO6818530
ROAMBRA COMPANY SRL CUI RO12493930
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
ROAMBRA COMPANY SRL CUI RO12493930
TREIRO SRL CUI RO 10813353

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.