Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Aparatură medicală - listă investiții 2025 - 1
- Număr anunț
- CN1081545
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
- Furnizor / câștigător
- RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 569.500 RON
- Valoare atribuită
- 567.500 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 26.05.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1151630
- Termen limită
- 30.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 337742-2025
- Documentație de atribuire
- DF1245712
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Caiet de sarcini - S.E..pdf
- 5. Formulare.docx
- 5. Formulare - S.E..pdf
- Anexa 1 - S.E..pdf
- FisaDate_DF1245712.pdf
- Model contract - S.E..pdf
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 569.500 RON Adjudecat: 567.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Masă operație urologie | 500.000 RON | RAFI MEDICAL | 498.000 RON ↓0,4% |
| 2 | Videocolposcop | 42.000 RON | ANTISEL RO SRL | 42.000 RON |
| 3 | Pompă irigare + pachet programe laparoscopie | 27.500 RON | KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA | 27.500 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
567.500 RON
din 569.500 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 2.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.