Atribuită Anunț de participare

Achiziționare și montare statui personalități

Număr anunț
CN1081654
Autoritate contractantă
JUDETUL SALAJ (CUI 4494764)
Furnizor / câștigător
RONDE BOSSE ART SRL (CUI 29031498)
Cod CPV
39298400-1 · Statuete (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600.000 RON
Valoare atribuită
1.600.000 RON
Data publicării
28.05.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1152252
Termen limită
07.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
346289-2025
Documentație de atribuire
DF1245993

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONDE BOSSE ART SRL CUI RO 29031498

Valoare atribuită

1.600.000 RON

din 1.600.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.