Atribuită Anunț de participare

Echipamente medicale pentru proceduri chirurgicale minim invazive R(L1-L2) - Interreg IPA România-Serbia-RORS 00302

Număr anunț
CN1081647
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33168000-5 · Aparate de endoscopie si de endochirurgie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.648.670 RON
Valoare atribuită
1.647.900 RON
Data publicării
28.05.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1152812
Termen limită
30.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
346078-2025
Documentație de atribuire
DF1245984

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.648.670 RON Adjudecat: 1.647.900 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sistem de chirurgie laparoscopică 3D 4K 798.670 RON KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA 798.000 RON ↓0,1%
2 Sistem Complet de Endoscopie Rigida si Flexibila 4K+ICG 850.000 RON LIAMED 849.900 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824

Valoare atribuită

1.647.900 RON

din 1.648.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.